''TÜKETİCİ VE TÜKETİM KONULU'' RESİM YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

 
 
         Bakanlığımızca 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında düzenlenen, “Tüketici ve Tüketim” Konulu Türkiye Geneli Ortaokullar Arası Resim Yarışmasına İlimizden katılan öğrenciler için İl Müdürlüğümüz tarafından tören düzenlendi. Milli Eğitim İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan törene, Sayın Vali Yardımcısı Halil İbrahim ERTEKİN, Milli Eğitim İl Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, okulları temsilen gelen öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.
        Yarışmada değerlendirmeyi yapan jüri tarafından; Köprüören Tek Termik Ortaokulu öğrencilerinden Aslı CAN’ın resmi Kütahya İl birincisi, Özlem EREN‘in resmi Kütahya İl İkincisi ve Rumeysa TETİK’in resmi Kütahya İl Üçüncüsü olarak belirlendi.
        İl Müdürümüz İsmail Hakkı UYGUN yarışmaya katılan öğrenciler ile öğretmen ve velilerine yarışmaya katkılarından dolayı teşekkür etti. Okulları temsilen gelen öğretmenler ise yarışma organizasyonundan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Yarışmaya katılan tüm öğrencilere belge ve ödülleri Sayın Vali Yardımcısı H.İbrahim ERTEKİN, Milli Eğitim İl Müdürü Hasan BAŞYİĞİT,  İl Müdürümüz İsmail Hakkı UYGUN ve değerli diğer katılımcılar tarafından verildi.