“Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” Konulu Türkiye Geneli Ortaokullar Arası Resim Yarışması Töreni

    

“Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” Konulu Türkiye Geneli Ortaokullar Arası Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödül Töreni


        Bakanlığımızca 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında düzenlenen, “Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” Konulu Türkiye Geneli Ortaokullar Arası Resim Yarışmasında dereceye giren ve yarışmaya katılan öğrencilere belge ve ödülleri İl Müdürümüz İsmail Hakkı UYGUN tarafından verildi.
       Yarışmada değerlendirmeyi yapan jüri tarafından; Hüsnü KİŞİOĞLU Ortaokulu öğrencilerinden Muhammet DEMİREL’ in resmi Kütahya İl birincisi, Nida Nur YAVUZ’ un resmi Kütahya İl İkincisi, Bilim Sanat Merkezinden Mustafa KURT’un resmi  Kütahya İl Üçüncüsü olarak belirlendi.
        Kütahya Valiliği Toplantı Salonunda yapılan törende İl Müdürümüz İsmail Hakkı UYGUN yarışmaya katılan öğrenciler ile öğretmen ve velilerine yarışmaya katkılarından dolayı teşekkür etti. Okulları temsilen gelen öğretmenler ise yarışma organizasyonundan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Daha sonra yarışmaya katılan tüm öğrencilere katılım sertifikası, dereceye girenlere berat ve okullara Teşekkür Belgeleri Ticaret İl Müdürümüz İsmail Hakkı UYGUN tarafından verildi.